Výkonná oscilační pila pro syntetické fixační materiály

Typ: XC-DSII

Elektrická oscilační pila je produkt nové generace navržen a vyvinut podle zkušeností z praxe. Motor má dvojitou ochrannou izolaci a zajišťuje tak bezpečnost pro operatéra i pracienta. Pila disponuje silnou hnací silou, chytrým designem, stabilním provozem, nízkými vibracemi, tichým provozem, bezpečností a spolehlivostí

Technické parametry:

 • Vstupní proud: 198V-242V, jmenovitý výkon 125W
 • Maximální počet řezů 12750-17250 řezů/minutu
 • Řezací úhel: 50-70°
 • Celková hmotnost zařízení:575g
 • Rozměry: 260*60*53mm

Návod k použití:

 1. Během používání držte pilu pevně, přiložte pomalu na bandáž a řežte kolmo. Neřezejte skrz, pokud si nejste jisti (ačkoliv pila má funkci ochrany měkkých tkáních).
 2. Pila musí být při řezání kolmo k bandáží, zvedejte a posouvejte vpřed, položte ji pomalu na spodní řezací část, opakujte předchozí, dokud není hotovo.
 3. Jakmile jsou zuby pily po dlouhém používání otupeny, uvolněte uzávěr a otočte ostří proti směru hodinových ručiček 5mm imbusovým klíčem, poté utáhněte.

Poznámky:

 1. Motor a elektrické vedení přístroje je zakázáno ponořit do desinfekce nebo vysokoteplotní dezinfekce.
 2. Očistěte povrch jemnými bavlněnými hadříky a neutrálním mýdlem po použití. Organická rozpouštědla a tvrdé materiály jsou zakázané.
 3. Pilu skladujte v suchém a ventilovaném prostředí ve vyšších teplotách než 40 stupňů Celsia. Uchovávejte v kufříku a vyvarujte se nárazům během přepravy.
 4. Nepoužívejte zařízení, pokud se během provozu je výstupní frekvence snížena, sníží se výkon nebo když se objeví vyšší hlučnost během používání. Potom hrozí zničení motoru nebo dokonce poranění operatéra.
 5. Pokud pila nebyla dlouho používána mebo jep oužívána ve vlhkém prostředí, měl by být změřen odpor izolace mezi krytem a vinutím a hodnota odporu by měla být 50 ohmů. Pokud je to méně než 7 ohmů musí se provést vysušení dokud odpor na vinutí nepřekročí 7 ohmů.

Cena 14 500 Kč

Výrobce: Senolo Medical

Technology Co., Ltd.

Ke stažení:

Ceník (PDF) stáhnout
Katalog 2021(PDF) stáhnout
Nejsem plátce DPH
 

       Copyright CNactual.cz